neděle 14. ledna 2018

Knižní novinky

Vítám vás u knižních novinek. Tentokrát tu mám 4 knížky, na které jsem se moc těšila, až je budu mít. Než se k nim dostaneme, ještě tu zmíním soutěž Přečti a najdi 2, která probíhala na blogu. Žádné vyhodnocení jste na blogu nenašli, protože nikdo odpovědi neposlal. Mrzí mě to, ale nedá se nic dělat. Z jakého důvodu jste třeba vy nesoutěžili? Byla soutěž ve špatný čas nebo bylo špatně něco jiného? Budu ráda za vaše podněty. Děkuji.
A teď už knižní novinky :)


Moc jsem se těšila na 27. listopadu- Kačí byla v Olomouci a měla tam autogramiádu. S kamarádkou jsem na ni vyrazila. Mám podepsanou kuchařku, popovídala jsem si chvíli s Kačí a mám s ní i fotku. Tu jste mohli vidět na facebooku i instagramu.   


Od kamarádky jsem dostala Lahodně s Ellou, kterou jsem si přála už delší dobu. Mám vybraných pár receptů a snad se do nich brzy pustím. 


I tuhle knížku jsem si přála a dostala ji od kamarádky :) Těšila jsem se, jak bude příběh pokračovat a hned v prosinci jsem ji přečetla. 


Tuhle knížku jsem si vybrala a dostala ji od přítele. Dočetla jsem ji včera odpoledne. Po přečtení jsem z ní měla rozpoluplné pocity a byla jsem z ní docela rozhozená. Tím nechci říct, že se mi nelíbila. Vyloženě jsem se od ní nemohla odtrhnout. 
Přemýšlela jsem, kdo by se mi líbil ve filmové roli Jennifer Stirlingové a napadla mě hned Blake Lively. Podobně jako byla ve filmu Věčně mladá. Taková je moje představa o Jennifer Stirling. Její postava se mi v knížce moc líbila. 


Jaké máte knižní novinky? ;) 

Těším se na vás u dalšího příspěvku ;)

6 komentářů:

 1. Krásné přirůstky. Nejlákavější pro mě je kuchařka od My cooking diary, Káťa je neskutečně sympatická. Pak mám ještě zálusk na knihy od Jojo. :-)
  Já zatím stále vyžívám z 26 knih, co jsem dostala k Vánocům...:-D S nákupy počkám na únor...:-D :-D To mám v plánu knihu o Janu Kubišovi, Love actually a Spící obry. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se líbí, jsem z nich nadšená :) Kuchařka od Kačí je super :) Od Jojo mám knížky moc ráda :) Tak to máš dobrou zásobu :D Já už mám taky v hledáčku nějaké další knížky :)Láká mě série Rudá jako rubín :)

   Vymazat
 2. Moc pěkné knižní novinky :) Sérii Kostičas bych si taky ráda přečetla a láká mě i zkusit další knihu od Jojo Moyes :) A obě kuchařky také vypadají skvěle :) hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se do ní pusť, je to skvělá série :) Taky se chystám na další její knížky :) děkuji :)

   Vymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)