pondělí 16. ledna 2017

Odreagování od učení

Vítám vás u dnešního příspěvku, který mám v hlavě už pár dní :) Trávím většinu času nad učením a potřebuji každý den něco na odreagování, prostě dělat něco jiného, odpočinout si a přijít trochu na jiné myšlenky, než se jen stresovat z učení, z toho co ještě neumím, jestli stíhám atd. A tak mě napadl tento příspěvek.

Jeden den v týdnu jsme si s přítelem večer objednali pizzu a já se těšila, jak si užijeme procházku, cestou si vyzvedneme pizzu a pak si na ni pochutnáme a pustím si videa na youtube nebo nějaký seriál. :) 


Super je vyrazit s kamarádkou, probrat všechno možné a ještě si k tomu dát něco dobrého :)


Při učení mi pomáhá dát si pauzu a vyrazit na procházku s Jackie, provětrám si hlavu, nejsem tak celý den zavřená doma a přijdu venku na jiné myšlenky. Nejlepší bylo, když napadl sníh a blblo se ve sněhu, Jackie to má moc ráda. 
Pavučina obalená jinovatkou, vypadá to jako řetízek. 


Od kamarádky jsem dostala tyhle omalovánky pro dospělé Harmonie přírody a taky od ní mám ty krásné čertovské pastelky :) Ráda si večer lehnu s nějakou knížkou na oddech. (Plus ještě tedy čtu knížky z četby do školy)


A samozřejmě zatímco já se učím, Jackie má leháro :) Noruje v peřině a pár dní i v povlečení. To pak hledám Jackie a ona je zalezlá v povlečení 


a pak na mě vykoukne :D 


Někdy čouhá jen ocásek. 


Dva dny jsme si udělali doma rodinné herní večery a po dlouhé době jsme hráli Dostihy a sázky, jako vždy vyhrál brácha :) 


¨

Po večerech si také ráda pouštím seriály, momentálně sleduji od začátku Gilmorova děvčata a jsem skoro na konci 3. série :) 


Jako další seriál na odreagování mě hned napadli Průměrňákovi


A taky se těším, že budou pokračovat Upíří deníky :) 


Občas hraji The Sims 4, u toho úplně vypnu a ničím se nestresuji. Těším se, až si zase zahraji, jelikož po nové aktualizaci jsou v simech konečně batolata a viděla jsem na internetu, že to hráči chválí


A na konec to nejlepší, odreagování ve vaně s nějakou krásně voňavou koupelovou bombou, ničím nerušený relax :) 


U čeho se nejlíp odreagujete vy? :) 

Těším se na vás u dalšího příspěvku ;) 

8 komentářů:

 1. Odreagování je potřeba :)
  Jak tě zatím baví vybarvování?
  Gilmorky jsou skvělé, docela by se mi líbilo pokračování.
  Když jsme u pokračování, víc že vznikne pokračování k Čarodějkám? Nebo ne pokračování, bude seriál o tom, co se dělo před jejich životy. Sice bych radši opravdu příběh jejich potomků, ale lepší než nic :D
  No... já bych sebou měla hodit. Nějak jsem se zasekla u druhého dílu poslední série TVD...
  Abych nezapomněla, Jackie je hrozně roztomilá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj to rozhodně je :)
   Teď jsem to na chvíli odložila, ale baví mě to :)
   Pokračování Gimorek je, 8. série, 4 díly :) ještě jsem se na ně nedívala, první se chci podívat na všechny díly a pak na ty nové :)
   Jj četla jsem o tom, že má být k Čarodějkám, co bylo před nimi, ale lepší by bylo to pokračování, jak píšeš ty :)
   Já se před pár dny dívala na nový díl a už má být asi posledních 9 dílů a mám obavy z toho, jak to ukončí, nechci být zklamaná a doufám, že už se tam brzy objeví Elena :)
   Děkuji, jj to ona je :)

   Vymazat
  2. To je dobře :) Plánuješ nějaké další omalovánky?
   O tom vím a všechny jsem už viděla. Nejsou to sice ty staré dobré Gilmorky, ale je to fajn :) Ale právě bych chtěla ještě další pokračování, jelikož to skončilo... no sama uvidíš :)
   Lepší něco než nic :)
   Já se na to musím podívat, ale nechce se mi. Hrozně mi vadí Sybil (doufám, že jsem napsala správně i), hlavně jak pozměnila Damonovi vzpomínky. Ale rozhodně to chci dohnat nejpozději na začátku února :) Elena tam hodně chybí...
   Zasloužila by si za roztomilost pamlsek :)

   Vymazat
  3. Zatím ne :) Uvidim, jestli mě nějaké zaujmou, s těmito jsem teprve na začátku :)
   Napadlo mě pak, jestli nemyslíš ještě další pokračování. Zatím jsem u 4. série, tak uvidím, kdy se dostanu k těm novým dílům :)
   Jj aspoň něco, třeba si to oblíbíme :)
   To mě taky štve, jak mu pozměnila vzpomínky. Taky mi ta Sybil vadí. Jo Elena tam chybí hodně.
   Nějaký dostane :)

   Vymazat
  4. Tak ať se ti dobře maluje :)
   Gilmorky shlédneš rychle :) Btw s kým máš nejraději Rory?
   Doufám :)
   No... asi zítra se na to vrhnu a uvidím no. Teď jsem narazila totiž na FB na jednou scénu Enza a Bonnie a... no jsem prostě zvědavá :D
   Jí by nikdo nedokázal odmítnout dát pamlsek :)

   Vymazat
  5. Děkuji :)
   To jo, za chvilu budu na konci té 4. série :) Teď zrovna v té sérii s nikým není, ale Jess se mi líbil víc, než Dean, i když teď v té 4. sérii vypadá líp než na začátku :) A s kým ji máš radši ty? :)
   Enzo a Bonie jsou sladcí :)
   To nedokázal :)

   Vymazat
  6. Rozhodně s Jessem, on je prefektní... absolutně nechápu, proč s ním nezůstala.
   Přesně! Dneska začínám TVD maraton, něco mi říká, že nejpozději v neděli to budu mít zkouknuté. A co říkáš na to, že se má vrátit Elena?

   Vymazat
  7. Tak to potom probereme, děly se tam zajímavé věci :) Těším se, že se Elena vrátí, je škoda, že tam není a doufám, že to skončí nějak dobře :)

   Vymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)