středa 5. července 2017

Kosmetické úlovky za měsíc červen

Vítám vás u dalších kosmetických úlovků :) Doufám, že si užíváte letních dnů. Já jsem například včera k večeru otrhala keř rybíze, ze kterého uděláme marmeládu a sklidila dva malé kedluby, snad nám ty další taky vyrostou :)


V Oriflame mě zaujaly tyto dva sprcháče- jeden s avokádem a druhý s jahodami a limetkou - po umytí krásně voní na pokožce :)  


Další věci z Oriflame tu mám Zvláčňující gel na obočí a řasy (na to jsem vážně zvědavá), plus jsme si s mamkou objednaly sadu Very me s překvapením, která má obsahovat nějaké 3 výrobky z řady Very me. Měly jsme tam pudr Very Me Peach, lak na nehty a kajálovou tužku (tu si vzala mamka)


Poslední věcí z Oriflame je Sprej na nohy Summer fresh- jahoda a rebarbora 


Chtěla jsem nějak barevné vlasy a koupila jsem si Colorista Washout od Loreal Paris v odstínu Red. První jsem se podívala na jejich stránku a tam jsem si našla, jaký odstín je vhodný na moje hnědé vlasy, aby barva vynikla. Ukázalo mi to Turquoise, Orange a Red, u nás v dm byla jedině červená z těchto odstínů. Dala jsem si ji na spodní vlasy a vypadalo to moc pěkně, barva chytla dobře :) 


V Albertě měli akci anti- perspirant Nivea for Black & White a k němu byl malý jako dárek 


Delší dobu jsem chtěla vyzkoušet Růžovou vodu. a když jsme s mamkou byly ve městě na nákupech, tak jsem si ji už konečně koupila :) Máte s ní zkušenosti nebo ji taky chcete vyzkoušet? 


Jaké jsou vaše kosmetické úlovky? :)

Těším se na vás u dalšího příspěvku ;) 

4 komentáře:

Budu ráda za vaše komentáře ;)