středa 22. června 2016

Mé knižní série /13/

Vítám vás u dnešního příspěvku, který bude souviset s knížkami :) V roce 2014 jsem začala s knižními sériemi a letos v nich zase pokračuji. Dnešní série bude Pán prstenů, knížky jsem dostala na vánoce v roce 2014 (našla jsem si to v příspěvcích na blogu, jinak bych nevěděla, kdy to bylo).

J. R. R. Tolkien- Pán prstenů- Návrat krále; Pán prstenů- Dvě věže; Pán prstenů- Společenstvo Prstenů

Knížky už mám sice dlouho, ale ještě jsem je nečetla (a to jsem je tak chtěla), pořád jsem četla a čtu jiné knížky a na tyhle se stále nějak nedostalo (taky by se špatně nesly v tašce, ráda čtu i v autobuse, tak to samozřejmě zvolím nějakou méně objemnou knížku). Filmy jsem viděla, tak snad se brzy dostanu ke knížkám :) 

Jackie asistentka u všeho :) aspoň, že na chvíli zůstala ležet a mohla jsem ji vyfotit a neutekla, viz foto výše- utekla mi ze záběru :D

A co vy a knížky  Pána prstenů? :) 

Těším se na vás u dalšího příspěvku ;) 

6 komentářů:

 1. Také mám tuto sérii, ale narozdíl od HP jsem četla jen první díl :D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky dobré :D snad se k těm knížkám dostanu, teď mám zase v plánu plno jiných knížek :D

   Vymazat
 2. Kdysi jsem je četla, ale jak jsem potom několikrát viděla film, tak si pořádně knížku nepamatuju. Ale chci si je pořídit do svojí knihovničky, abych si je mohla kdykoli přečíst znovu, zatim mam od Tolkiena jen Hobita :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem je chtěla mít v knihovničce :) Hobita si chci taky pořídit :)

   Vymazat
 3. Četla jsem Hobita, ale přímo z Pána prstenů jsem zatím nic nečetla. Sice ten příběh miluji, ale Tolkien má v knihách hodně popisných pasáží a já u toho bohužel usínám :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem zvědavá, jak to bude bavit mě, až se ke knížkám dostanu :)

   Vymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)