sobota 13. února 2016

Týden bez internetu, učení, náročná zkouška, razítka, dobroty, stromek a viróza

Vítám vás u dalšího příspěvku, který je tu po trochu delší době a taky bude delší. Přece jen se za tu dobu stalo plno věcí a já vám chci o některých z nich napsat a podělit se o ně s vámi :) Dlouho jsem se učila na jednu z velmi důležitých zkoušek v mém životě, a proto jsem se rozhodla, že na týden odjedu k babči a dědovi, kde budu mít klid jen na učení a nebude mě nic rozptylovat. Odpoledne jsem ještě zašla s kamarádkou na dlouhou procházku (ještě bylo trochu sněhu) a potom jsem vyrazila vstříc týdnu v učení a bez internetu :D  Rozvrhla jsem si celý týden a učení si rozdělila na jednotlivé dny, abych měla jistotu, že stihnu projít všechno a na nic nezapomenu, týden bez internetu jsem měla od neděle do neděla a další dva dny jsem se už učila doma a zkouška mě potom čekala ve středu 3. 2. (úspěšně jsem si zvládla) huráááS učením jsem začala ráno (to jsem se snažila zopakovat otázky, které jsem si prošla předešlý den) a po obědě jsem pokračovala s dalšími otázkami, během dne jsem si dělala přestávky a dala si vždycky něco dobrého a taky jsem hrála Poua :D aspoň nějaká zábava na mobilu :D a večer jsem se dívala na Once upon a time na notebooku :)


Když už jsem toho všeho měla dost, šla jsem se provětrat na zahradu nebo jsem šla na procházku Když jsem se učila doma, tak se Jackie zatím válela na posteli :D tady zrovna norovala v peřině a takhle pěkně vykoukla- to jsem si musela vyfotit :D V Lidlu jsem si musela koupit tyto dvě sady razítek, mám strašně ráda razítka, ideální na nějaké zdobení k fotkám, do diářů a tak různě ;) to je prostě něco pro mě :) 


Den po mé zkoušce jsme si s přítelem udělali naši oblíbenou dobrotu, kuřecí maso v tortile se zeleninou a skvělou omáčkou (tu prostě zbožňuji) a tentokrát jsme k masu ještě zamíchali fazole a byly to vynikající :) 
Tohle je prostě nejvíc skvělá omáčka 


Malá ukázka z kuchtění :D (všechen stres ze mě opadl a užívala jsem si to, pořádná úleva to byla)


A tady máme výsledek (moc ty tortily nechtěly držet, to ještě budu muset vychytat)V sobotu jsem s našima a bráchou vyrazila na rodinnou oslavu a při čekání v autě jsem si hrála s mobilem a fotila jsem se, samozřejmě tam brácha musel nastrčit ruku :D 


Oběd jsme měli výborný a moc jsem si na něm pochutnala a celkově se oslava moc povedla :)) 


Nevím jak vy, ale my míváme vánoční stromek dlouho :D u přítele jsme stromek uklidili až 7. února :D a u našich doma jsme ho uklízeli teprve dneska (což je ještě na nás brzo, jindy ho míváme jěště delší dobu- třeba do konce února) :D


Odpoledne jsem vyrazila s kamarádkou posedět a pokecat :) dal jsem si nápoj Hot fruit s příchutí brusinka- bylo strašně sladké, příště už si to asi nedám :D


Na jídlo jsem si dala Tortila stripsy (už dříve jsem si to tady chtěla dát, ale zrovna to neměli), tak jsem si řekla, že to konečně vyzkouším- bylo tam moc salátu a okurek, což mi ke konci tortily už docela vadilo a kazilo chuť (víc jsem si teda pochutnala na našich tortilách)


Jak jsem si během víkendu pěkně na všem pochutnala, tak jsem se pak pěkně pob.... (to se jinak nazvat nedá), dostala jsem nějakou střevní virózu... takže jsem po těch nervech s učením nemohla mít klid, musela jsem být ještě nemocná (i když se ani nedivím, s kamarádkou jsme se o tom bavily, že z těch nervů jsme pak akorát ještě nemocné), a proto jsem se k tomuto příspěvku dostala, až teď. Doufám, že teď už bude jenom líp :) 

Těším se na vás u dalšího příspěvku ;)

2 komentáře:

  1. Sice jsem narazila na tento článek až teď, ale i tak mě hodně naladil na učení na zkoušky z autoškoly, ze kterých mám celkem strach a tak jsem to učení oddalovala.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zrovna před chvílí jsem přemýšlela o těchto mých zkouškách a teď jsem tu objevila tenhle komentář, jak příhodné :) Jsem ráda, že ti k něčemu je. Hodně štěstí s autoškolou. Já jsem ji zvládla v pohodě a ty ji určitě taky zvládneš :)

      Vymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)