středa 2. července 2014

Psací stroj

Už před nějakou dobou jsem si říkala, že vytáhnu psací stroj a budu na něm psát nějaké věci do knihy, kterou vyrábím a také nějaké příspěvky na blog, které připíchnu na nástěnku :) Jako malá jsem si na stroji hodně psala. A dneska jsem psací stroj konečně vytáhla :D Dřív jsem na něm měla nálepky, ale ty už někdo sundal :D Dalo to zabrat dostat se zase do cviku v psaní na stroji, přece jen je to jiné než na pc :) Vždycky se mi líbilo, jak je to napsané tím strojem :) Tak se těšte na další příspěvek.
Taky máte schovaný nějaký psací stroj?  ;)
A tady ho máte na ukázku:

5 komentářů:

  1. Psací stroje jsou kouzelný. Můj děda je dvojnásobnej mistr světa v rychlostním psaní na stroji a doma jich má hromadu, protože je buď pořád někde dostával, vyhrával nebo nakupoval :D Ale vymámit se mi z něho nepovedlo ani jeden... Jen teda nevím, jak se na takovej stroj dneska shání příslušenství, jako pásky s barvou a takový věci... :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. máš pravdu, to jsou :) tak to je fajn :) nějaké stroje vyfoť, zajímalo by mě jaké jsou, když jich má tolik :) tak to taky nevím :D

      Vymazat
    2. Jestli se k němu někdy v dohledný době dostanu, tak určitě :)

      Vymazat
  2. Když jsme se přestěhovali, tak jsme bohužel psací stroj museli nechat tam, ale on už byl takový pofiderní.. :D Já bych brala takový ten klasický, ale ten musí být drahý :o http://www.kurzweilai.net/images/typewriter.jpg Ale určitě si ho plánuji pořídit - do budoucna :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. vypadá zajímavě :) opravdu taková ta klasika ;) třeba se brzy poštěstí :)

      Vymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)