sobota 5. března 2016

Knižní šifra 2
Vítám vás u nového příspěvku :) původně jsem měla v plánu nějaký jiný, ale nedá mi to a musím se zmínit o knižní šifře, která mě opět pohltila :) Knižní šifru pořádá martinus.cz. Přijde mi to jako skvělý nápad a dá hodně zabrat některé ty knížky najít :D Znáte knižní šifru? Zapojili jste se do ní minulý rok? Musím říct, že já jsem tento rok úspěšnější.;) 

Odkaz na soutěž ZDE

Hledej knihy skryté v obraze
Oslav s námi březen - měsíc knihy a odhal Knižní šifru! Celý březen budeme každý den kromě neděle odkrývat novou část obrazu, do kterého autor schoval až 64 knih různých žánrů a z různých období. Nezapomeň, hledáme přesně ty knihy, které do obrazu ukryl malíř! Pokud se ti nedaří, možná hledáš něco, co tam autor neschoval. Ano, může to být těžké, vždyť Martinus.cz má v nabídce asi 200 000 knih :-) Přihlas se svým e-mailem a hledej skryté knihy!Pokud jste se již do knižní šifry zapojili, kolik jste už našli knížek a jak jste v hledání úspěšní? ;) 


Těším se na vás u dalšího příspěvku ;)

4 komentáře:

 1. Taky jsem se zapojila a myslím, že je to super nápad - baví mě to, i když na tohle nejsem moc dobrá :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nápad je to super :) člověk u toho stráví hodně času :D

   Vymazat
 2. Tiež som sa zapojila, no žiadna sláva. :D Mám zatiaľ 11 kníh a dokážem pri tom presedieť aj hodiny keď viem, že mi daný obrázok niečo pripomína, no ani za nič si neviem spomenúť na názov. :D

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za vaše komentáře ;)